עמוד הבית » ציוד רפואי » דפיברילטור חצי אוטומטי Philips

דפיברילטור חצי אוטומטי Philips

HEARTSTART ONSITE
דפיברילטור חצי אוטומטי לשימוש הציבור הרחב תוצרת פיליפס ארה"ב.

HEARTSTART ONSITE

הדפיברילטור HeartStart OnSite של Philips מאפשר כמעט לכל אדם לטפל בגורם השכיח ביותר לדום לב פתאומי באמצעות שוק חשמלי מהיר ויעיל, בכל מקום בו הדבר מתרחש – בעבודה, תוך כדי פעילות ספורטיבית, בטיסה – ובכך מעניק את הכוח להציל חיים.

חברת פיליפס, המובילה בטכנולוגית דפיברילציה, עיצבה את הדפיברילטור- HeartStart OnSite עבור כל אדם בעת אירוע יוצא דופן.

ה-HeartStart OnSite עוצב בכדי להיות המכשיר הקל והאמין ביותר בשוק. הטכנולוגיה החדשנית שלנו, המבוססת על מחקרים רחבים ועל משוב משתמשים, יצרה דפיברילטור שהשימוש בו כה קל המאפשר להציל את חייו של שותף לעבודה, חבר או כל אדם אחר אשר עובר אירוע דום לב פתאומי.

בכל שנה דום לב פתאומי פוגע בכ 340,000-איש בארה"ב ובמאות אלפים נוספים בכל העולם.

לרוב לאנשים הללו אין כל התראה, מאחר שלא הראו סימפטומים קודם לכן.למרבה הצער פחות מ-5% מהם שורדים לעתים קרובות מכיוון שאין באפשרות צוות רפואת החירום להגיע אליהם בזמן.

דום לב פתאומי קורה לרוב כאשר מערכת החשמל בלב הופכת כאוטית והלב מפסיק לפעום בצורה אפקטיבית. ללא זרימת הדם כראוי, החולה אינו מגיב, מפסיק לנשום, וימות אם לא יקבל טיפול ללא דיחוי.
פעולת ההחייאה חשובה, אך לכשעצמה אינה יכולה להחזיר את קצב הלב הנורמלי. שוק חשמלי באמצעות דפיברילטור הוא הדרך היעילה ביותר להשיב את קצב פעימות הלב לקצב נורמלי.
הסיכוי הטוב ביותר לחולה לשרוד הוא על ידי קבלת שוק חשמלי בתוך5 דקות מרגע ההתמוטטות. בדיוק כמו שאין ביכולתן של חגורות בטיחות או כריות אוויר להציל את החיים של כל אחד, כך אין ביכולתו של דפיברילטור להציל את כל מי שעובר אירוע דום לב פתאומי.
בכל זאת, ניתן להציל את החיים של יותר אנשים אם רק יהיה ניתן להעניק להם טיפול מהיר יותר.

משקל הדפיברילטור: 1.5 ק"ג בלבד.HeartStart OnSite
שפת המכשיר: הדפיברילטור מנחה אותך בעברית בכל צעד בתהליך הדפיברילציה תוך שימוש בהוראות ברורות ורגועות, ובכלל זה עזרה בהחייאה.
אביזרים: מדבקות חכמות משולבות אשר מונחות על עורו הגלוי של החולה, מעבירות מידע לדפיברילטור אשר חש ומתאים עצמו לפעולות שלך צעד אחר צעד.
מיועד ל: מבוגרים, תינוקות וילדים.

לפרטים ולתאום פגישה 052-2825107